Youtube Para Kazanma Nasıl Açılır?

Youtube Para Kazanma Nasıl Açılır?

Youtuber olmak ve sosyal medyada paylaşımlarıyla fenomen olmak günümüzün trendleri arasında bulunuyor. Youtube’de kendi kanalını oluşturarak, burada paylaşacağı içerikleriyle para kazanmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Youtube’nin dünyanın en fazla kullanıcıya sahip ve en sık kullanılan platformu olması da herkes için bu fırsattan yararlanma imkanı sunuyor. Ancak Youtube kanalını açarak, para kazanmanın avantajları nedeniyle bu alanda yoğun bir talep bulunuyor. Bunun sonucunda da ciddi bir rekabet meydana geliyor. Rekabetin yüksek olduğu Youtube’de kullanıcıların karşılamaları gereken bazı koşullarda bulunuyor. Youtube para kazanma özelliğini açma için bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor.


Youtube Para Kazanma Özelliği Nasıl Aktif Edilir?

Eskiden Youtube’de kullanıcılar kendi kanallarını açıp, yayınladıkları video içerikleri ile hemen reklam gelirleri elde etmeye başlayabiliyordu. Ancak Google, Youtube’de kullanıcı deneyimini arttırmak ve kaliteli içerik üretimini teşvik etmek için Youtube para kazanma özelliğini açma koşulları getirdi. Getirilen şartları sağlayan Youtube kanallarında para kazanma özelliği açılıyor. Youtube kanalınızı oluşturduktan sonra reklam geliri elde etmeye başlayabilmek için;

·         4000 saat izlenme(Son 12 ay içinde),

·         1000 abone,

Koşullarını sağlamanız gerekiyor. Bu şekilde Youtube para kazanma politikalarına uygun olan Youtube kanalınızda Google Adsense geliri elde etmeye başlayabilirsiniz.  Ancak özellikle yeni açılan bir Youtube kanalı için bu koşulların sağlanabilmesi çok uzun zaman alabiliyor ve rekabet ortamında oldukça zorlu olabiliyor. Günümüzde Youtube kanal sahipleri için bu süreci kısaltacak ve basitleştirecek ücretli Youtube hizmetleri sunuluyor. Bu hizmetleri kullanarak, Youtube para kazanma koşulları kolaylıkla tamamlanabiliyor.


Youtube Para Kazanma İçin Abone ve İzlenme Nasıl Tamamlanır?

Youtube para kazanma özelliğini aktif edebilmek için tamamlamanız gereken abone ve izlenme koşulları, rekabet yüksek olduğundan çok uzun zaman alır. Anlık sayısız video paylaşılan Youtube’de ne kadar kaliteli içerik üretiyor olsanız da kullanıcıların bu içeriklerden haberdar olmaması, izlenme alamamanıza neden olur. Günümüzde çoğu yeni Youtube kanalı tarafından izlenme ve abone koşulu SMM panel desteği ile çözüme kavuşturuluyor.

Günümüzde SMM panel ile sunulan Youtube izlenme ve Youtube abone hizmetlerini kullanarak, çok kısa sürede bu şartları tamamlayabiliyorsunuz. Ücretli olarak kurumsal servisler tarafından sunulan Youtube izlenme ve Youtube abone hizmetleri sayesinde normal koşullarda çok uzun zamanlar alabilecek, şartları hem kolay hem de kısa sürede karşılayabilirsiniz.

SMM sağlayıcıları/servisleri tarafından sunulan Youtube 1000 abone satın al hizmetlerini kullanarak, Kısa sürede bin aboneye ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine servislerin sunduğu hizmetleri aracılığıyla Youtube 4000 saat izlenme satın al ile kolayca 4 bin gibi zorlu bir koşulu da yerine getirebilirsiniz. Üstelik güvenilir servisleri kullandığınızda hem aboneler hem de izlenmeler 100% organik olacaktır. Organik olgusu ise standart şekilde içeriklerinize gelen izlenmelerden ve abonelerinizden farksız olmasını sağlayacağından, çok önemlidir.